Hakkımızda

Hakkımızda

Bu site bir hayal ürünüdür...

Laf KAFE, Türkiye'nin ilk ve tek Laf Portalı sitesidir. Böyle dememiz biraz da lüks icabı. Özgün ve bağımsız yayın ilkesiyle, kültür, sanat, edebiyat ve sosyal içerikli paylaşım sitedir.

Laf KAFE, 2019 ocak ayında yayın hayatına başladı. Böylece sözün önüne geçen "laf" penceresinden hak ettiği itibara doğru bırakacağımız izlerle anlam çoğaltma yolundayız. Halihazırda başka sosyal medyalarda döktüğümüz laflarımızın kaybolup gitmemesi ve bir platformda topluluk oluşturması adına burada bir amaca tutunduk.

Düşüncelerimizi, duygularımızı, izlenimlerimizi, yaşadıklarımızı anlam için aktarmaktan yanayız ve bu yönde her kaleme açığız. İnsanlık ve birlik adına kısmen şüpheli cisimlerden uzak duruyoruz ve popüleritenin kirlenmemiş kısmıyla ilgileniyoruz.

Laflarımızda gerek direkt gerekse alt yazı olarak geçen tüm kavramları, adaleti, haksızlığı, sancılarımızı elbette daha iyi bir insanlık için ve daha iyi bir toplum için ilaç niyetine dilimize doluyoruz.

Keşfe açık bir ekran olmaktan yanayız. Dokunabildiğimiz kavramlarla yola çıkıp, değinebildiğimiz yaralarımızı sarmayı da umursuyoruz.

***

Laf KAFE olarak, bizimle bu yolculuğa katılan herkese kendi aramızda iyi laflamalar diliyoruz...

lafkafe.com

Comments powered by CComment